Jump to content (skip navigation)

Nauczyciele

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować usługi najwyższej klasy, które pozwolą na osiągnięcie osobistych celów w miłym, a jednocześnie profesjonalnym środowisku.

W celu osiągnięcia tak wysokich standardów nasi nauczyciele reprezentują najwyższy poziom przygotowania, a także biorą udział w regularnych i stałych szkoleniach zawodowych, aby ten poziom podnosić.

mgr Agata Krawczyk nauczyciel programów keyboardowych
-Junior Music Course
-Fun Key Kids
-Fun Key

Absolwentka Wydziału Dyrygentury, Kompozycji i Teorii Muzyki Akademii Muzycznej w Gdańsku: specjalność - kompozycja - teoria muzyki.
Studiowała na Estońskiej Akademii Muzyki i Teatru w Tallinie na kierunku - kompozycja muzyki elektronicznej Obecnie kontynuuje Podyplomowe Studia Muzyki Filmowej, Komputerowej i Twórczości Audiowizualnej na Akademii Muzycznej w Łodzi oraz studia licencjackie na kierunku dyrygentura symfoniczno - operowa. Aktualnie jest wykładowcą akademickim na Akademii Muzycznej w Gdańsku, gdzie naucza instrumentacji, kształcenia słuchu, form muzycznych. Jest stypendystką Ministra Kultury, laureatką Nagrody Prezydenta Miasta Gdańska dla Młodych Twórców oraz laureatką III nagrody na Międzynarodowym Konkursie Kompozytorskim Musica Sacra 2006.

mgr Irek Pestka nauczyciel programów instrumentalnych:
- gitara klasyczna
- gitara elektryczna

Swoje umiejętności muzyczne zdobywał na uczelniach: słupskiej i bydgoskiej na wydziale - Wychowanie Muzyczne pod okiem takich wykładowców jak m.in. Leszek Kułakowski. Brał udział w wielu projektach zakorzenionych w szeroko pojmowanej muzyce jazzowej w Trójmieście m.in. u Cezarego Paciorka czy grając wspólne jam sessions z Wojtkiem Mazolewskim. Warsztat muzyczny szlifował również za granicą na kontraktach muzycznych. Od 7 lat łączy dzieci i młodzież ze światem muzyki poprzez warsztaty i lekcje gitary akustycznej oraz rozrywkowej w domach kultury Gdyni i Gdańska przekazując swoją pasję innym.