Jump to content (skip navigation)

Szkoła Muzyczna YAMAHA - Gdańsk ul. Smoluchowskiego 13

Do piątku (13.03.) włącznie zajęcia w naszej szkole odbywają się według planu.

Od poniedziałku (16.03.) lekcje są zawieszone.

Nasze programy

szkraby   pianino     keyboard/pianino      gitara        Szkraby               pianino                keyboard            gitara klasyczna

gitara elektryczna     saksofon     skrzypce      wokalgitara elektryczna  klarnet/saksofon          skrzypce                   wokal

zapisy

Dzięki wszechstronnie wykwalifikowanej kadrze pedagogicznej realizujemy naukę gry dla dzieci, młodzieży i dorosłych na: keyboardzie, pianinie, gitarze (klasycznej/akustycznej/elektrycznej), skrzypcach, akordeonie, klarnecie, saksofonie, flecie oraz zajęcia wokalne. Lekcje prowadzone są według systemu Yamaha zarówno w grupach jak i w trybie indywidualnym. Prowadzimy również zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych już od 4. miesiąca życia.

Zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia nas i zapoznania się z naszymi programami!